Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz

Kanunlar ve ticari kriterlere uygun bir çalışma prensibiyle işi doğru ve hatasız yaparak, kaliteli, sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek, müşterilerimizin güvenini ve devamlılığını kazanıp; firmamızın profilini yükselterek Türkiye ve dünya çapında örnek gösterilen firmalardan biri olarak sorumluluğunu yerine getirmektir.

Sürekli aktif ve dinamik ekip çalışmasıyla, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik hizmetler sunabilmek, firmamızın başlıca görevlerindendir. Bu görevler doğrultusunda global ticaret hayatında bilgi teknolojisinin sunduğu olanaklarla petrol sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

  • Hizmette kaliteyi öne çıkarıp, rekabeti hareketlendirerek sektörün en iyileri arasındaki varlığını sürdürmek, 
  • Çevreye duyarlı olup, bünyesinde çalışan personelinin eğitimine ağırlık vererek her alanda araştırma ve girişim faaliyetlerine aralıksız devam etmek, 
  • Şirket olarak benimsenmiş olan değerlerden, müşteri odaklı yaklaşımdan ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin, çalışanlarının eğitimini ve gelişimini yakından takip etmek, Türkiye’nin mirasını ve değerlerini koruyarak şimdiye kadar olduğu gibi ilerde de hızla pekişen başarısının devamını sağlamak, 
  • Türkiye'nin pek çok noktasına hizmet vermekte olup; gelecekte de hizmet ağını arttırmak
  • Hizmette kalite önceliğiyle, rekabeti canlandırarak petrol sektörünün en iyileri arasındaki varlığının sürdürülebilirliğini sağlamak.
  • Firma olarak benimsenmiş olan değerlerden, müşteri odaklı yaklaşımdan ve kaliteden ödün vermeksizin, personel eğitimi ve gelişimini yakından takip etmek, hızla pekişen başarısının devamını sağlamak ve hizmet ağını arttırmaktır.

 

© 2014 Ares Petrol Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.